Gilmore Girls szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gilmore Girls szerepjáték

Üdv Stars Hollowben!! Amennyiben te is nagy rajongója vagy a sorozatnak, jó helyre jöttél. Regisztálj fel, bújj kedvenced bőrébe, és vesd bele magad a játékba! Itt garantáltan nem fogsz unatkozni!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Stars Hollow története

Go down 
SzerzőÜzenet
Lorelai V. Gilmore
Moderátor
Moderátor
Lorelai V. Gilmore


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 01.
Tartózkodási hely : Stars Hollow

Stars Hollow története Empty
TémanyitásTárgy: Stars Hollow története   Stars Hollow története EmptyPént. Okt. 05, 2012 12:20 pm

Stars Hollow története Map

Stars Hollow térképe

Stars Hollow házai:
http://users.atw.hu/gilmores/Stars/index.html

Stars Hollow története


Stars Hollow egy Connecticut-beli kitatált város, amely a gyönyörű connecticut-i Litchfield County-ra emlékeztet. Litchfield County az állam észak-nyugati sarkában van, New York-kal és Massachusetts-el határos. Híres régiségeiről, történelmi fogadóiról és mindent átjáró varázsáról. Pont olyan, mint Stars Hollow, csak Stars Hollow valójában valahol az állam két legismertebb városa, Hartford és New Haven között helyezkedik el, hogy Rory könnyebben járhasson a Yale Egyetem-re. Így mintha Stars Hollow fizikailag a New Haven-Naugatuck völgy területén lenne (az állam közepén), miközben mégis Litchfield County vidékére hasonlít. Az alábbi Connecticut térkép érzékelteti, hogy miről van szó.

Távoli képek a városról, és ahol található:
Stars Hollow története Map
Stars Hollow története Map2

Helyszinek:


Szitakötő fogadó (Dragonfly Inn) története


A Dragonfly Inn (Szitakötő fogadót) a Washington, Connecticut beli Mayflower Inn ihlette, ahol a rendező/producer, Amy Sherman-Palladino járt egyszer. Abban a fogadóban is tartottak fényes esküvőt, és az is leégett, mint a Lorelai vezette Independence fogadó. Nagyon jól érezte magát ott. Ez a fogadó sokban hasonlít a Szitakötőhöz, azzal a különbséggel, hogy a Mayflower Inn recepciósa kedvesebb ember, mint Michel.

Liberty Bell



1776. július 8-án, a Szabadság Csarnokban - amelyet később Pennsylvania Állami Háznak neveztek - történt, hogy a szabadság harang beharangozta a hírt, miszerint a Függetlenségi Nyilatkozatot elfogadták. Azelőtt több mint 20 éven át - 1753. óta - a haranggal a törvényhozókat hívták össze a Nemzetgyűlésre, és a bíróság megnyitását jelezte. Végül 1776-ban a haranggal az történt, amiért valószínűleg készítették - megmondta az embereknek, hogy szabadok. A harang felső részénél egy bibliai idézet van: "Proclaim liberty throughout all the land unto all the inhabitants thereof."
A Függetlenségi Háború alatt egy évig a harangot egy templom padozata alá rejtették, mert attól tartottak, hogy a brittek elrabolják azt, és beolvasztják, hogy ágyut csináljanak belőle. Miután a harangot visszavitték a Függetlenség Csarnokának tornyába, minden július 8-án megkongatták 1853-ig, amikor Josh Marshell, a legfelsőbb bíróság elnökének temetésén harangozás közben eltört.
Stars Hollow története Attachment


Mielőtt még lopással vádolnátok meg, kijelentem, hogy a fenti szöveget nem én gépeltem be, hanem erről az oldalról hoztam: http://users.atw.hu/gilmores/starshollow.htm
Vissza az elejére Go down
 
Stars Hollow története
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gilmore Girls szerepjáték :: Szabályzat és leírások-
Ugrás: